Roar Ulvnes 1973-2017

Roar Ulvnes døde fredag etter en tids sykeleie. Roar var regelmessig i klubben siden han ble medlem på 2000-tallet og han deltok i alle år i klubbens hovedturneringer. Han kom på annenplass i klubbmesterskapet i 2013 og 2015 som var siste gang han deltok. Roar spilte en periode fast på førstelaget og var med på å spille Nordstrand opp i Eliteserien i 2008. Roar var en ivrig turneringsspiller og deltok en rekke ganger under NM og han likte å spille turneringer i utlandet. Han deltok blant annet flere ganger i Rilton cup i Stockholm.

Roar hadde et vennlig vesen og var med sin væremåte et stort bidrag til klubbens miljø og vil bli savnet. Vi lyser fred over hans minne.

Roar under NM for lag i 2010

Roar blir begravet i Straumen i Nord-Trøndelag der han vokste opp. Begravelsen avholdes i Sakshaug kirke fredag 20. september kl. 12.

 


the attachments to this post:


Roar under NM for lag 2010